środa, 15 kwietnia 2015

Uwolnij marzenia

W życiu doświadczamy wielu rzeczy. Służą one jednemu, naszemu rozwojowi. Doświadczenia mają różny ciężar gatunkowy. Wszechświat proponuje nam wiele. Za pomocą różnych osób, zbiegów okoliczności, szkoleń, wykładów, filmów itp podsuwa nam pod nos nęcące propozycje, pomysły, marzenia. No i fajnie. Ale jak odróżnić propozycje spójne z nami od niekompatybilnych?

Co to są propozycje spójne z nami? 
Są to przedsięwzięcia, marzenia, plany, produkty, usługi itd, których posiadanie lub angażowanie się w nie przyniesie nam radość, pieniądze, spełnienie, rozwój, spowoduje kolejną lawinę zdarzeń by osiągnąć coś jeszcze bardziej wymarzonego. Charakterystyczne dla marzeń zsynchronizowanych z nami jest to, iż realizacja następuje jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki w sposób łatwy prosty i przyjemny. Nagle naokoło Nas znajdują się odpowiedni ludzie, dzwonią odpowiednie telefony, pojawiają się niesamowite zbiegi okoliczności i wszystkie te atrybuty, które są zarezerwowane dla wróżek z bajki.

A teraz, by móc porównawczą metodę zastosować, zdefiniuję ogólnie mówiąc, "tematy nie dla nas". Charakteryzują się tym, że już na początku, gdy którymś ze zmysłów dostrzeżemy propozycję, występuje u nas alergia skórna, którą zazwyczaj ignorujemy, gdyż pojawia się z kolei coś takiego co fachowo w psychologii nazywa się "poczuciem straty". Często ten trik wykorzystują sprzedawcy. 

Kolejnymi objawami "tematu nie dla nas" jest jakaś komplikacja występująca od początku. Czasami jest też tak, że nie od razu jesteśmy w stanie rozpoznać przeciwnika, bowiem prowadzony jest sabotaż z zaskoczenia, i efekt puszki Pandory realizowany jest z opóźnieniem, czyli na początku dla zmyłki jest cacy, ale jak już się bracie zaangażujesz to......
Podsumowując kłody pod nogi. Choć nie do końca. 
Pamiętacie? Wszystko co jest na naszej drodze służy naszemu rozwojowi. No i fajnie. Tylko po co powielać w kółko coś, skoro można wyciągnąć wnioski wcześniej. Chociaż z kolejnej strony może ktoś musi po wielokroć ten sam kwaśny owoc zjeść by móc zrozumieć, że woli słodkie. 
Każdy ma swój czas. Wszystko po coś.
Ale dla tych, którzy rozumieją za pierwszym razem lub odbyli już pięćdziesiąt powtórzeń danego zgadnienia i też zrozumieli, że mają dość, są techniki, które pozwalają nam w sposób szybki i przyjemny  zweryfikować nasze marzenia i równie szybko i przyjemnie je zrealizować.

Praktycznie jak to zrobić, nauczycie się na kursie u mnie, który odbędzie się 16 i 17 maja.

Są na chwilę obecną techniki wykorzystujące fizykę kwantową (której nauka również będzie u mnie na kursie 16 i 17 maja) dzięki, którym pięknie możemy stworzyć sobie możliwości. Uwagę należy zwrócić jednak na to, iż techniki te przepuszczają wszystko, i to co jest i nie jest dla nas.
 
Zobrazuję to na przykładzie: choć kasy nie macie to chcecie ferrari, podoba wam się, jest ładne, czerwone, szybkie, wzbudza podziw, podnosi status i wiele innych rzeczy..... 
Bez wcześniejszego sprawdzenia zgodności pragnienia z wami realizujecie je (wolnej woli nikt wam przecież nie odebrał). Zbiegiem okoliczności ciotka ze stanów chcąc odegrać się na mężu za zdradę podarowała wam jednoroczne F40, lecz ku waszemu zdziwieniu giniecie w wypadku na drugiej przejażdżce. Gdybyście zastosowali mechanizm zabezpieczający i zweryfikowali marzenie wcześniej to zapewne dowiedzielibyście się, że na przykład lamborghini owszem tak, ale ferrari to "temat nie dla was".

Rozumiecie? Nasze bezpieczeństwo jest najważniejsze, więc warto sobie odpowiednio przygotować grunt zanim przystąpi się do działania. A zaś po mojej stronie, leży odpowiedzialność za właściwe przekazanie wiedzy. Jak to mówią: "djobeł tkwi w szczegółach" i "nie wszystko złoto co się świeci".

Aby uniknąć niepotrzebnych rozczarowań idąc drogą na skróty, zapraszam Was serdecznie na kurs, bo warto, a wolnych miejsc ubywa. Nauczycie się na nim jak bezpiecznie i skutecznie realizować siebie i swoje plany.. A podana wiedza będzie kompletna i podana z zachowaną kolejnością zrozumienia. 

Koszt kursu to tylko 310 zł
Termin 16 i 17 maja (sobota, niedziela)
Czas trwania: od 10 do 15 sobota i to samo w niedzielę
Prowadzenie: Dariusz Emanowicz

Menu:
zupa dyniowa - mej roboty,
chleb do zupy - robi mój mąż,
ciasto drożdżowe - robi mój mąż,
dżemik do ciasta - praca wspólna.

Dzwońcie do mnie 666 019 377

Dzięki Wielkie za przeczytanie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz