poniedziałek, 6 lutego 2017

Kurs 18,19 marzec 2017 - nowa grupa Warszawa

Zapraszam Cię na Kurs Rozwoju Osobistego - nowa grupa Warszawa!!!

Czy wiesz, że wszystko zaczyna i kończy się na Tobie?
Od tego jak postrzegasz siebie, jak w zgodzie jesteś ze sobą lub jak bardzo występujesz przeciw sobie zależy to, jak się ze sobą 24h na dobę czujesz?

To czym jesteś wypełniony/na, tym dzielisz się ze swoją rodziną, bliskimi, uczysz tego swoich potomków. Warto wiec zadać sobie pytanie: co przekazuję? Miłość, spokój, zrozumienie czy chaos, smutek, żal, ból i przeświadczenie, że życie to ciężka harówka?

Na dwudniowych warsztatach właśnie o tym będziemy rozmawiali i ćwiczyli w praktyce, bowiem Twoje wewnętrzne przekonanie,  wpływa bezpośrednio na Twoje życie. Najnowszy mój wpis na ten temat KLIK

Jeżeli  więc, na jakimś polu czujesz brak lub masz przeświadczenie, że coś mogłoby być lepiej, to właśnie te zajęcia są dla Ciebie!!!

Pozwól, że wymienię tylko kilka korzyści uczestnictwa w kursie:

Na warsztatach zrozumiesz z jakiego powodu jesteś najważniejszą osobą w Swoim życiu!!!

Nauczysz się zaspokajać swoje potrzeby, bez wyrzutów sumienia i bez obaw co inni o tym pomyślą!!!

Zrozumiesz z jakiego powodu nie warto zakładać niczego z góry!!!

Dostaniesz narzędzia do tego, by osiągnąć w swoim życiu wszystko czego pragniesz!!!

Dostaniesz doładowanie energetyczne – dosłownie - i nauczysz się, jak robić to samemu w domu!!!

Dowiesz się, jak uzdrowić się samemu z każdej choroby!!!

Dostaniesz moje wsparcie również po kursie.

Termin 18,19 marzec 2017. Szkolenie główne zaczynamy o 10.00 i trwa do 15.00 (sobota i niedziela). W sobotę po 15.00 zajęcia wolne, indywidualne rozmowy, zwiedzanie okolicznych atrakcji, a wieczorem ognisko:-)
W niedzielę, po szkoleniu (po 15.00) wracamy do domów, by nabytą wiedzę wykorzystywać w praktyce :-)

Jeżeli masz ochotę na te warsztaty, to posłuchaj swojej intuicji i zapisz się TERAZ!!! 

Cena to tylko 310 zł!!!

A tak gospodarze opisują DOM NA GÓRCE - cudowne miejsce naszego szkolenia:


"Nasze gospodarstwo położone jest w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, na częściowo zalesionej 3ha działce z dala od sąsiadów. Adres: Szymanówek 11 KLIK. Odległość od centrum Warszawy - 35km. 
Dojazd: pociągiem do Błonia skąd przywozimy gości, autobusem 719 od Warszawy do Leszna odległego od naszego gospodarstwa o 3,5km, skąd spacerkiem można do nas dojść ale też przywozimy gości, no i oczywiście można również dojechać samochodem - załączamy mapkę KLIK. Przyjmujemy zwierzaki, u nas żyje pies Leon i kotka Kicia.

Języki, którymi można się z nami porozumieć: rosyjski, niemiecki, angielski, łacina.
Do dyspozycji gości mamy około 27 miejsc ( miejsc po imprezie może być więcej) w pokojach 1-2-osobowych 9 miejsc, w wieloosobowych 18; 3 łazienki, świetlicę z kominkiem. Udostępniamy kuchnie i przyległy do niej pokój z kominkiem. Wokół domu rozciąga się piękny teren z dwoma miejscami na ogniska, kuchnią polową, dużą stodołą z drewnianą podłogą, stołami i ławami. Na terenie gości mają dostęp do bezprzewodowego internetu korzystając z własnego laptopu.

Dom położony jest na górce, w dole mamy małe jeziorko z wysepka, po którym kursuje prom. Na terenie jest też niewielki plac zabaw. W okresie jesiennym grzybobranie zawsze udane, a zimą gdy śnieg spadnie oferujemy spacery na nartach biegowych. We współpracy z sąsiadami organizujemy przejażdżki wozami lub saniami po puszczy, można też umówić się na jazdy konne.

Współpracujemy też z leśnikiem, który oprowadza wycieczki po puszczy i prowadzi ciekawe zabawy edukacyjne. W Lesznie można obejrzeć najgrubsze drzewo w Polsce. W pobliskiej Żelazowej Woli zwiedzamy muzeum Chopina, w Sochaczewie muzeum kolejki wąskotorowej, niedaleko jest tez Niepokalanów, Szymanów Nieborów i Łowicz, Czerwińsk. Miejsca wymienione można zwiedzić między posiłkami."

To będzie fantastyczny weekend :-) Wyjątkowi ludzie, tworzący niepowtarzalną atmosferę w czarownym miejscu :-) 

Zastanów się, gdzie byłeś/aś, kogo odwiedziłeś/aś, w ile miejsc zapukałeś/aś, ile osób spotkałeś/aś, ile pieniędzy wydałeś/aś do tej pory w poszukiwaniu siebie? To już ostatnie kilometry, które musisz zrobić, by zobaczyć właściwą mapę, SWOJĄ mapę!!!

Zapisuj się szybciutko, bowiem liczba miejsc jest ograniczona :-)

A rejestracja trwa do końca lutego!!!

Czekam na Ciebie, do zobaczenia :-)


Udzielam wszelkich informacji, dzwoń lub pisz do mnie śmiało: 666 019 377, dorota@sznyterman.plBrak komentarzy:

Prześlij komentarz