środa, 25 lutego 2015

Róbta co chceta

Nastał czas wszechobecnych cytatów:
„Walcz o swoje życie”, „walcz o swoje marzenia”, „musisz wierzyć”, „nie poddawaj się”, „otaczajmy się ludźmi, którzy ciągną nas w górę, a nie w dół”, „nie potrzebujesz akceptacji innych potrzebujesz własnej akceptacji”, „nie ważne co myślą inni ważne co Ty myślisz”, nie poddawaj się, a wkurzysz tym innych”,

Pełno tego jest wszędzie.A ja powiadam Wam: róbcie co chcecie. Jesteśmy na tym świecie by doświadczać i kompletnie nie ważne jest, co to ma być.
Zatem jeżeli macie ochotę walczyć – walczcie, macie ochotę nieść pokój – nieście, możecie narzekać lub się cieszyć, płakać lub śmiać się, oceniać lub zaakceptować, być odpowiedzialnym lub zrzucić odpowiedzialność na kogoś, odwalać fuszerkę lub zrobić coś porządnie, możecie rozdrobnić się na kawałki dla innych lub być egoistą, możecie krzyczeć i możecie mówić łagodnie, możecie rozumieć wszystko lub nie zrozumieć nic, możecie wiedzieć wszystko i być głupimi jak but, możecie niszczyć i możecie tworzyć, możecie zabijać i możecie ratować, możecie widzieć i możecie być ślepcami, możecie powiedzieć pejoratywny i możecie powiedzieć negatywny lub popierdolony, możecie być oczarowani latem i możecie trzy miesiące wstawać z łóżka klnąc pod nosem na ową porę roku, możecie jechać autem i możecie chodzić pieszo, możecie żyć w związku i możecie żyć wolni, możecie bogacić się i możecie bankrutować, możecie jeść tłusto i możecie być weganami, możecie spędzać czas w towarzystwie i możecie zaszyć się w eremie, możecie chorować i możecie cieszyć zdrowiem, możecie żyć zgorzkniali i możecie wybaczyć, możecie żyć przeszłością i możecie tworzyć każdy dzień na nowo, możecie być hardzi i możecie być wdzięczni. Wybór zawsze należy do nas.

Wszystko jest po coś. Wszystko służy naszemu rozwojowi. Mamy wolną wolę i możemy żyć jak chcemy, „możemy walczyć o swoje życie”, choć walka z góry skazana jest na porażkę, ale może musimy ją ponieść, by dowiedzieć się, że nie ma sensu walczyć. „Musimy wierzyć” -  nic nie musimy, ale może ktoś musi, bo inaczej by się nie dowiedział, że wszystko może. „Nie poddawaj się” - może ktoś musi paść wyczerpany, by zrozumieć, że pokora jest właściwszą drogą.  „Otaczajmy się ludźmi, którzy ciągną nas w górę, a nie w dół” – może ktoś musi pociągnąć kogoś lub zostać pociągnięty, by zrozumieć, że tzw. „wiszenie” na innych jest nie fair, i nie ważne w którą stronę Ty ich ciągniesz lub oni ciągną Ciebie.

Rozumiecie? Każdy ma prawo żyć po swojemu i decydować o sobie. Upadać i wstawać, potykać się i iść prosto. W przeciwnym wypadku, nie rozwinął by się.

Dzięki Wielkie za przeczytanie.

PS. Jeżeli będziecie gotowi na nowe doznania, bez wahania dzwońcie do mnie, wzbogaciłam bowiem swoje techniki o synchronizację kwantową czyli o tak zwany dwupunkt.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz