czwartek, 16 października 2014

CO????????????????????????????????


Przeczytałam na fb wpis osoby, której nie znam, ale po zweryfikowaniu strony internetowej stwierdzam, że wiele osób ją zna. Owa osoba napisała, że należy wyeliminować ze swojego życia ludzi, którzy cię dołują, a pozostać przy osobach, które cię wzmacniają.

Ło panie sory, ale się nie zgodzę. Hitler też chciał pozostać przy osobach, które wzmocnią rasę. 
I uwaga owa wzmianka nie ma nic wspólnego z tym, że mam pochodzenie żydowskie.

Mogłabym skończyć na tym, że odpowiedzialność jest po naszej stronie, ale rozłożę to na czynniki, by do każdego dotarło.

Po pierwsze jeżeli naokoło ciebie są tacy jęczący ludzie tylko dlatego, że sam ich przyciągasz. ODPOWIEDZIALNOŚĆ JEST PO NASZEJ STRONIE!

Po drugie jeżeli jesteś naprawdę aniołem – że przypomnę ludzi oświeconych na tej planecie jest około 3% na 7 miliardów! – to akceptujesz wszystkich z MIŁOŚCIĄ!!!!! Bo ROZUMIESZ ŻE ODPOWIEDZIALNOŚĆ JEST PO NASZEJ STRONIE!!!

Po trzecie spotkanie z druga osobą jest święte. Każda spotkana osoba, jest twoją lekcją i zawsze ma dla ciebie jakąś wiadomość A ODPOWIEDZIALNOŚĆ JEST PO NASZEJ STRONIE!!!

Po czwarte jeżeli spotkana osoba Cię porusza to znaczy, że temat dotyczy Ciebie i jest ona twoim lustrem – Jung też o tym pisał BO ODPOWIEDZIALNOŚĆ JEST PO NASZEJ STRONIE!!!!

Po piąte jeżeli uciekasz przed takimi jęczącymi osobami, to tak naprawdę uciekasz przed sobą i swoim problemem, które Ci te osoby uświadamiają BO ODPOWIEDZIALNOŚĆ JEST PO NASZEJ STRONIE!!!

Po szóste jeżeli sam jesteś bez winy to pierwszy rzuć kamień” BO ODPOWIEDZIALNOŚĆ JEST PO NASZEJ STRONIE!!!

Po siódme nie oceniaj, zajmij się własnym tyłkiem BO ODPOWIEDZIALNOŚĆ JEST PO NASZEJ STRONIE!!!

Po ósme jeżeli szukasz wymówek to znaczy, że nic nie rozumiesz A ODPOWIEDZIALNOŚĆ I TAK JEST PO NASZEJ STRONIE!!!

Teraz od strony energetycznej popatrzmy na proces pamiętając, że ODPOWIEDZIALNOŚĆ JEST PO NASZEJ STRONIE!!!!

Po pierwsze wyobraź sobie jaką złością zaczynasz emanować w stosunku do skreślonych przez Ciebie osób. Zaczynasz ich obwiniać o wszystkie swoje doły, złe nastroje, niepowodzenia i wszystkie kataklizmy tego świata.

Po drugie jeżeli wszystko jest wibracją to zastanów się co do Ciebie wróci????? Czy natura odwdzięczy ci się cudownymi osobami na około? NIE! Zaleje cię tsunami. Zaryjesz zębami w piasku i podtopiony z trudnością będziesz łapać oddech. I co będzie dalej? Łapiesz kto przyciągnął to wszystko do siebie czy poszukasz kolejnych kozłów ofiarnych??? A potem będziesz się zastanawiał patrząc w lusterko dlaczego masz tak spaprane życie i kto jest temu winien.

Po trzecie zastanów się co wysłałeś do tej osoby do której żywisz tyle złości, jadu, frustracji . To, że ów delikwent się rozchoruje to pewne, dodatkowo parę siekier w plecach będzie nosić i kilka przykrych sytuacji w życiu go spotka. I jak myślisz, kto mu to zafundował? I kto teraz jest jękołą, wampirem i dołującym ciężarem. Kto teraz stał się agresorem? Kij ma zawsze dwa końce.

A wiecie dlaczego tak jest bo odpowiedzialność jest po naszej stronie!

Wszyscy ludzie, a zwłaszcza Ci, którzy wypowiadają się publicznie i uważają się za autorytet powinni o tym pamiętać. Bo bardzo łatwo jest narobić syfu, a posprzątać dużo trudniej.

Dzięki Wielkie za przeczytanie. 

Ps. Zapraszam na "STUDNIĘ MOŻLIWOŚCI" , która odbędzie się 27. 10. o godzinie 18.00 w Domu Kultury we Wróblowicach.. Będziemy rozmawiać właśnie o takich tematach jak ten powyżej lub innych....

2 komentarze:

 1. Budda powiedział: jeżeli uważasz, że otaczają cię idioci, to znaczy że żyjesz wśród idiotów, natomiast jeżeli uważasz że wokół ciebie są mędrcy, to znaczy że żyjesz wśród buddów.
  Budda pozostawił ponad 65 tysięcy wskazówek. Pewnego razu przyszedł adept do Mistrza i mówi:
  - Mistrzu, nie wszystkie rozumiem....
  - Bo nie wszystkie są dla Ciebie - odpowiedział Mistrz
  Pozdrawiam serdecznie
  Potem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Wielkie za przeczytanie i refleksję. Pozdrawiam Dorota

   Usuń