środa, 10 sierpnia 2016

Truman Show /Dorota Show / Twoje Show

Dorota Show

Stoję wczoraj na skrzyżowaniu. Ze mną w aucie siedziała koleżanka. Przed nami stał samochód, w którym zobaczyłyśmy kolegę. No to zatrąbiłam, by zwrócić jego uwagę. On tego chyba nie zauważył, wiec zatrąbiłam po raz wtóry. Na koledze nie zrobiło to żadnego wrażenia, niemniej wywołało cały łańcuch bardzo szybkich zdarzeń. 

Najpierw z mojej prawej strony usłyszałam klakson (chyba tak do wtóru), a potem jeszcze jeden przed sobą. Natomiast Pan stojący na drugiej stronie skrzyżowania wziął ewidentnie do siebie owe sygnały dźwiękowe i czując się ponaglany wyjechał pod prąd. Stając maska w maskę na lewym pasie, dotarło do niego, jego irracjonalne zachowanie, w związku z czym, musiał się wycofać w miejsce zajęte już przez kolejne nadjeżdżające do skrzyżowania auto. 

Kolega nie zauważywszy niczego po prostu pojechał w swoją stronę, a ja obserwując całą lawinę zdarzeń z tego wszystkiego skręciłam zamiast w lewo to w prawo i musiałam 100m dalej się nawrócić.

Generalnie zrobiło się spore zamieszanie, a te wszystkie zbiegi okoliczności wywołała jedna myśl....


Marcin Show


Wczoraj mój mąż po przyjściu z pracy mówi: wiesz jadłem dzisiaj śmieszne ciasto, zgniłe się nazywało czy z mchem, no jakoś tak - koleżanka w pracy przyniosła, i wiesz nawet dobre było, ale  potem się dowiedziałem, co dało mu kolor zieleni - w tym miejscu wykrzywił się znajomo. Szpinak! - mówię z uśmiechem. Tak odpowiedział smutno. 

Marcin, żyjesz przekonaniem - wizją papki przedszkolnej - mającym 39 lat - mówię, czy nie wydaje Ci się to troszeczkę absurdalne i ograniczające? No może mówi, ale z Olą w piaskownicy już bym się pobawił i na leżakowanie też baardzo chętnie się zgodzę, nawet rajtuzy pewnie bym ubrał, choć niewygodne są i teraz pewnie by mi włosy na nogach wycierały. Więc i tak jest progres - triumfalnie z uśmiechem zakończył.Truman Show/Twoje Show

Oglądaliście zapewne ten film. W życiu każdego z nas (tak jak i u filmowego bohatera), przychodzi taki moment kiedy, odkrywamy, że jesteśmy bohaterem reality show nadawanego 24h/dobę. Odkrywamy, że dalej tak się nie da, i że chcemy żyć według nowych wartości, a nie według starych utartych szlaków. Odkrywamy, że możemy realnie sterować własnym życiem, i że wpływamy na życie innych podejmując różne decyzje. Zauważamy związek między swoimi myślami, działaniami i zbiegami okoliczności, które nam towarzyszą.


Dla każdego jednak co innego będzie katalizatorem/czynnikiem, który spowoduje przebudzenie. Każdy ma swój własny klakson lub swoje stare przekonanie. Każdy w innym momencie zauważy cykl zdarzeń w swoim życiu z nimi związany. Ważne, by wyciągnął wnioski, gdy go dostrzeże, a następnie odważył się i otworzył na nowe możliwości.


Dzięki Wielkie za przeczytaniePoniżej, dwie świetne propozycje, gdzie możesz się przebudzić oraz popracować ze sobą :-)
PIERWSZA:

 Na zakończenie sezonu


FIT WAKACJE ogłaszają ofertę LAST MINUTE

Cena regularna to 1800 zł,
 jednak do 14 sierpnia (niedziela) do godziny 24:00

 tylko 1497 zł!!!!
 Oprócz codziennego, bogato wypełnionego zajęciami dnia,
dodatkową atrakcją na tym turnusie będzie trening EMS (Electrical Muscle Stimulation) - elektrostymulacja mięśni to trening, który poprawia kondycję i wyszczupla przy maksymalnej oszczędności czasu!
Elektrostymulacja mięśni stosowana jest w sporcie i fizjoterapii, jak również w klubach fitness. Trening z wykorzystaniem elektrostymulacji wszystkich głównych, największych partii mięśni, który gwarantuje trwałe efekty!
Koszt takiego indywidualnego treningu to 150 zł!!!  
Ty to masz w pakiecie w promocyjnej cenie 1497 zł!!!, ale tylko do 14 sierpnia do 24:00!!!

MAMY TYLKO 13 MIEJSC!!!

Aby dokonać rezerwacji kliknij TUTAJ
 

DRUGA:

Zapraszam chętne osoby szukające siebie, swojej drogi, pragnące zmienić coś w swoim życiu. 
Na kursie dostaniesz narzędzia, dzięki którym między innymi: opanujesz chaos, odzyskasz panowanie nad sobą i swoim życiem i osiągniesz spokój.

27, 28 sierpień  - startuje nowa grupa.
Cena 310 zł
Czas od 10.00 do 15.00 w sobotę i niedzielę.
Miejsce 3km od Krakowa
Prowadzenie Dariusz Emanowicz
Zadzwoń do mnie jeżeli chcesz się zapisać, lub masz jakieś pytania 666 019 377

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz