środa, 27 kwietnia 2016

Nasz mały, a jednak wieeeelki wszechświat


Pisałam parę razy o tym, że jesteśmy cudownymi istotami wyposażonymi we wszelkie narzędzia, by
żyć cudownym życiem. 


Pisałam o tym, że jak Coś Ci nie pasuje? Jakaś sytuacja Cię drażni? Zawsze masz możliwość, podjąć inna decyzję, że zawsze możesz zareagować inaczej niż do tej pory.

Pisałam również o tym, że Twoje myśli tworzą Twoją rzeczywistość. 

W nawiązaniu do powyższych, chcę dzisiaj Wam zacytować fragment z książki "Co choroba mówi o tobie". Pod hasłem "choroba" ukryta jest każda sytuacja, która Wam nie pasuje lub nie sprzyja.

"Każdy z nas jest niepowtarzalny. Każdy z nas jest władcą olbrzymiego wszechświata własnego ciała. Pozwólmy przemówić faktom: 

każde ciało ma około 100 bilionów komórek, a każda komórka jest sama dla siebie galaktyką, składającą się z niezliczonych atomów. Każdy atom jest równy Układowi Słonecznemu z centralnym słońcem (jądrem atomu) i planetami w postaci protonów, elektronów i neutronów. 
Ty zaś jesteś jedynym myślicielem w tym gigantycznym królestwie. Każda twoja myśl dociera bezpośrednio do świadomości każdej pojedynczej komórki twojego ciała, decydując w ten sposób o jej zdrowiu bądź chorobie. Zatroszcz się o to, abyś mógł panować w gigantycznym królestwie swojego ciała jako mądry władca! Ponieważ to TY tworzysz swój los, zatem to TY musisz go znosić i to TY możesz go zmienić." 

Pięknie to Pan Kurt Tepperwein napisał. Prawda? 

Mamy całą armię wiernych przyjaciół, którzy wykonają każdy nasz rozkaz. Armia to potrzebuje mądrego nauczyciela, który będzie świadomy tego, jak wielka odpowiedzialność na nim spoczywa. 

Będzie karmić siebie właściwie na każdym poziomie. Mentalnym oraz fizycznym. 

Zatem kończymy z wyrzutami, żalami, pretensjami, ocenami, nerwami, stresem, ranami zadawanymi sobie wzajemnie. Wybieramy rozwiązania najlepsze dla siebie. 

Jeżeli coś robimy, robimy to najlepiej jak potrafimy. Szanujemy siebie. Nie ocenimy. Troszczymy się o siebie tak, jak troszczy się matka o dziecko swoje i zastanawia się x razy, zanim poda mu coś do jedzenia lub picia, wybierze odpowiednią placówkę - przedszkole później szkołę, kupi odpowiedni plecak lub rower, zapisze na dodatkowe zajęcia. Nasze ciało to takie właśnie dzieci, którym trzeba pomóc.

Traktujmy siebie odpowiednio, a stworzymy sobie wspaniałe życie, bowiem możemy wyruszyć na podbój księżyca, ale zacząć musimy od zrozumienia własnego układu planet. 

A świetnym sposobem Kochani, by zrozumieć swój układ planet, jest wyjazd z nami na Podlasie. 

Starujemy już w sobotę :-)

Możesz jeszcze dołączyć, informacje po Twojej prawej, ale na górze strony >>>>>>>>>>>>>>>>

Dzięki Wielkie za przeczytanie. 

Książkę możecie nabyć w mojej ulubionej księgarni z kawą: "Zmruż oczy" :-) 
Adres na dole strony w zakładce Polecam
 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz