środa, 23 września 2015

Życie jak gra

A jeżeli jesteśmy grą? Budujemy światy, miasta, wioski, własne przedsiębiorstwa, domy, prowadzimy całe życie jak w world of warcraft lub innym programie. A co jeżeli wirtualny świat jest naszym realem? 


No to super po mojemu. W grze wszystko istnieje, wszystko już jest, my musimy tylko wybrać odpowiednią drogę lub narzędzie, by to zdobyć. Ponieważ wiemy, że to gra, nie blokujemy niczego, bo wszystko jest możliwe. 

Jeżeli w grze potrzebujemy zarobić kasę, to sadzimy roślinki, hodujemy zwierzęta, wysyłamy samoloty z towarem, słowem nie siedzimy na tyłku, tylko działamy. 

Powiecie: życie to nie gra, a ja Wam powiem, że owszem, życie to wieeeelka przygoda. Zmieńcie nastawienie, ekscytujcie się swoimi pragnieniami tak jak w grze i działajcie. Stwórzcie Zamek, taki jak ten na zdjęciu lub inny. Ten powyżej to realizacja pasji pewnego przesympatycznego Pana z Podlasia. Kamień po kamieniu, i tak od 8 lat.

Jeżeli chcemy wygrać milion to trzeba wysłać kupon, jeżeli chcemy znaleźć pracę trzeba wysłać CV i pytać znajomych, jeżeli szukamy partnera siedzenie w domu i marzenie o rycerzu lub księżniczce nic nie pomoże, trzeba ruszyć na łowy. 

No a potem? Potem dalej jak w grze. Wysłałeś samolot, zarobiłeś kasę, rozbudowujesz swój świat i masz kolejne zadania. 

W realu to samo, wygrałeś milion to zabawa dopiero się zaczyna, rozbuduj swój świat. 

Zdobyłeś pracę? Świetnie, nie kończ swojego życia na emeryturze, realizuj się dalej przecież masz kolejne marzenia, praca da Ci finansową możliwość ich realizacji, jeżeli marzenia będą potrzebowały większych nakładów, to zmień pracę i rozwijaj się dalej. 

Znalazłeś partnera? Świetnie to wielkie szczęście być kochanym, doceń to, bądź wdzięczny, jednak nie warunkuj swojego szczęścia drugą osobą, bo z miłości powstanie niewolniczy związek, w którym prędzej czy później ktoś się udusi.

Taaaak, życie jak gra, wszystko jest, po wszystko można sięgnąć, trzeba tylko wyciągnąć rękę. Odwagi!


Dzięki Wielkie za przeczytanieKOCHANI KURS W TEN WEEKEND 26,27.09

Godziny: od 10 do 15 i w sobotę i w niedzielę
Prowadzenie: Dariusz Emanowicz
Koszt: 310 zł / osobę
Menu: pyszne jak zwykle :-) Jak mówi mój serdeczny przyjaciel: będzie Pani zadowolona :-) Ja dodam od siebie, że i Panowie zadowoleni będą :-)
Dzwońcie: 666 019 377


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz