środa, 21 września 2016

Tydzień z naturą - wrzesień 2016

No i wróciliśmy. 

 

Tym razem, Tydzień z Naturą spędziliśmy w cudownej Wiosce Glinianej w Kuklach. Miejsce niesamowite, bajka po prostu, choć dla wielu osób była to wyprawa na drugi koniec Polski. 

 


Mieszkaliśmy w okrągłych glinianych domkach, pośród lasu zaraz nad jeziorem Pomorze, w którym codziennie o 6 rano zażywałam cudownej kąpieli. Dzień rozpoczynaliśmy poranną medytacją w lesie lub na pomoście. Wyobraźcie sobie poranne słońce świecące prosto w twarz...mmmm, tego nie sposób wyrazić słowami.


Jedną z atrakcji był spływ kajakowy Czarną Hańczą - niesamowite doświadczenie. Rzeka jest tak czysta i przejrzysta, że napatrzyć się nie można na towarzyszące Ci nieustannie podczas spływu wodorosty, muszle, kamienie i wszelką wodną faunę oraz florę. 
 

Każdy nasz dzień był pełen atrakcji i wrażeń oraz pracy na łonie natury, a kończył się zawsze ogniskiem nad jeziorem.Podsumowując, każdy wyjazd jest inny, każdy wyjazd jest magiczny. Każdy wyjazd się odbywa Dzięki Wam Kochani, bez Was nic by się nie wydarzyło. Dzięki Wam Wieeeelkie za wszystko! 

Dzięki Wielkie za przeczytanie.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz