środa, 20 lipca 2016

Energia podąża za uwagą!!!

Na wstępie jeszcze raz, polecam gorąco film "Lucy" - Wszystkim!!! "Transcendencja" również, według mnie, warta jest uwagi.

Jesteśmy wszystkim, a wszystko jest nami.


Masz jakiś problem. Ten problem jest dla Ciebie wszystkim, jest najważniejszy, a i Ty w całości jesteś tym problemem. Wychodzi on każdym porem Twojego ciała. Nie musisz nic mówić, Twoja postawa, Twoja mowa ciała spowoduje, że ktoś Cię zapyta; wszystko Ok? Natomiast Twój organizm reaguje brakiem apetytu, spadkiem nastroju, apatią.

Z innej strony patrząc, masz cudowny dzień, zrealizowało Ci się jakieś pragnienie. To analogicznie jest ono dla Ciebie wszystkim, jest najważniejsze, a i Ty jesteś nim wypełniony/a. Promieniejesz tak, że trzeba w Twojej obecności okulary przeciwsłoneczne zakładać. Oczy Ci jaśnieją, skóra nabiera zdrowego wyglądu, tryskasz energią.

Patrząc ze strony nauki, jesteśmy atomami, atom natomiast, jest we wszystkim - jest wszystkim.

Dodatkowo okazuje się, iż elektron (składowa jądra atomu, a dokładniej chmury elektronowej krążącej wokół jądra atomu), gdy się go obserwuje zachowuje się jak cząsteczka, a gdy się go nie obserwuje zachowuje się jak fala.

Zatem jeżeli wszystko energią, my również. To może coś jednak z tego wynika?

Jeżeli obserwator zmienia wynik doświadczenia poprzez samą obserwację?

Czyli idąc dalej, jeżeli obserwujemy obiekt, to on jest, a gdy go nie obserwujemy to go nie ma! No wiem, że to brzmi jak science fiction, nie mniej jednak są to odkrycia naukowców, za które otrzymują nagrody.

W tym miejscu poleciłabym kolejny film: What The Bleep Do We Know oraz What The Bleep Do We Know: Down The Rabbit Hole, oba znajdziecie na YT w polskiej wersji również.


Kontynuując, jeżeli jesteśmy energią i znamy zasady jej działania, to rozsądnie jest postępować wedle tych zasad. Innymi słowy, jeżeli mamy klucz do drzwi to rozsądnie jest go użyć i otworzyć nim wrota. Nie roztropnie w tej sytuacji, byłoby wchodzić przez wybite okno lub wyważać drzwi, prawda?

Idąc dalej (jeżeli wszystko jest energią, to wszystko - babcia też), myśli również są energią, atomami wibrującymi na swojej częstotliwości, I gdy je obserwujemy, poświęcamy im uwagę, zachowują się jak cząsteczka - są materią, natomiast gdy ich nie obserwujemy, są falą (nie cząsteczką czyli nie materializują się). Nadążasz?

Czyli po prostu, temu czemu poświęcasz uwagę materializuje się!!! 
ENERGIA PODĄŻA ZA UWAGĄ!!! Koniec i kropka, tyle i aż tyle. 

Z tej perspektywy patrząc, jedna z pięciu zasad: szanuj swoje słowo/myśli, nabiera innego znaczenia, prawda? To co zajmuje Twój umysł, tworzy Twoją rzeczywistość!!! Więc może warto zweryfikować to, o czym myślisz na co dzień, zwłaszcza jeżeli coś w Twym życiu Ci się nie podoba, hm?

Dzięki Wielkie za przeczytanie

Zapraszam chętne osoby na kurs rozwoju osobistego - 27,28 sierpień startuje nowa grupa.
Cena 310 zł
Czas od 10.00 do 15.00 w sobotę i niedzielę.
Miejsce 3km od Krakowa
Prowadzenie Dariusz Emanowicz
Jeżeli szukasz siebie, swojej drogi, chcesz zmienić coś w swoim życiu, to ten kurs jest dla Ciebie. Dostaniesz narzędzia, dzięki którym między innymi: opanujesz chaos, odzyskasz panowanie nad sobą i swoim życiem i osiągniesz spokój. 
Zadzwoń do mnie jeżeli chcesz się zapisać lub masz jakieś pytania 666 019 377


Zapraszam gorącą na FIT WAKACJE. Pierwszy turnus zaczynamy 07 sierpnia, a kończymy 14 sierpnia, drugi turnus startuje 28 sierpnia do 04 września. Wszystkie informacje TUTAJBrak komentarzy:

Prześlij komentarz