środa, 4 listopada 2015

LET IT GO*

Kochasz coś? Kochasz kogoś? To odpuść. Puść to coś lub kogoś wolno. Przestań cisnąć, wymuszać, daj mu wolność. Jeżeli wróci do Ciebie to znaczy, że było Twoje, jeżeli nie wróci, to nigdy do Ciebie nie należało. 

I to też od razu muszę wytłumaczyć, by się niejasności nie porobiły. Nie chodzi mi o to, że masz coś na własność. Nie masz nic. Im szybciej to zrozumiesz, tym łatwiej będzie Ci żyć. Chodzi mi o to, że jak coś wraca i "należy do Ciebie", to tak naprawdę znaczy, że masz szczęście uczestniczyć w czyimś życiu, w jakimś projekcie, zadaniu. Jesteś częścią czegoś, choć jednocześnie zachowujesz Swoją indywidualność. Im mniej się do czegoś lub kogoś przywiążesz tym prościej będzie Tobie i wszystkim żyć. 

Nie musisz wszystkiego kontrolować, w zasadzie im mniej kontroli, tym łatwiej sprawy się układają. Pozwól sobie na odpuszczenie. 

Nikt nigdy Ciebie do niczego nie zmusił i Ty nikogo do niczego nigdy nie zmusiłeś. A jeżeli dokonałeś gwałtu na kimś lub ktoś na tobie go się dopuścił, zawsze skończyło się to fiaskiem i nie ważne co to było. W efekcie projekt się wywrócił lub ktoś stracił kasę, związek się rozpadł lub znajomość się skończyła, firma się zawaliła, rodzina się obraziła, tysiące rzeczy sprzecznych z początkową wizją. 


Jesteś tu po to by się uczyć, zatem odrób właściwie lekcje, przestań reagować w ten sam sposób odkąd siebie znasz, w sposób, w który reagowała Twoja Prababcia, Babcia i Mama, Pradziadek, Dziadek i Ojciec, przerwij zaklęty krąg i zrób coś innego.

Masz jazdę z zazdrością? Odpuść! Ktoś kto jest zamknięty w klatce myśli tylko o tym, jak z niej uciec. 

Chcesz coś koniecznie kupić, dostać? Odpuść! Wyboru dokonaj sercem, ale myśl logicznie, sprawdzanie dostępności co trzy godziny spowoduje tylko frustrację sprzedawcy, lub kogoś kto ma Ci coś dać. W efekcie czego zdobycz zwieje Ci z przed nosa lub zakup nie dojdzie do skutku, bo wszyscy z transakcji się wycofają. Druga strona będzie wolała nie zarobić lub nie sfinalizować byleby tylko upierdliwca się pozbyć.

Masz zonka w pracy? Odpuść! Przestań złorzeczyć sobie i innym. Jasno przedstaw swoje zdanie, i wróć do wykonywanych zadań. Ludzie cenią ludzi, którzy znają swoją wartość. Poza tym nie istotne jest to, co myślą inni. Pamiętaj, ten sam tłum, który w jednej chwili poniesie Cię na rękach - w drugiej Cię ukrzyżuje. 

Podsumowując, nie zdradzaj siebie nigdy, jesteś najważniejszą osobą w swoim życiu. Wyboru dokonuj zawsze serduchem, ale działaj logicznie.

Dzięki Wielkie za przeczytanie

*puść, odpuść, uwolnij

KOCHANI DZISIAJ RUSZYŁ NOWY PROJEKT 
ZAPRASZAM WAS SERDECZNIE 

To jest link dla fejsbukowców:

https://www.facebook.com/Emandar1k/?fref=ts 

a to link dla jutuberów:

https://www.youtube.com/watch?v=cuOb1EUO8RI&feature=youtu.be 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz