środa, 25 stycznia 2017

Wiedza o tym jest bogactwem, a jeżeli ją sobie uświadomisz, spowodujesz w swym życiu obfitość.

Zegarek na Twoim ręku, auto którym jeździsz, łózko na którym śpisz, lustro w którym się przeglądasz, włosy które czeszesz, ręce którymi myjesz swoje ciało, ciało w którym przebywasz, myśli o dzisiejszej pracy, o czasie wolnym, myśli o zbliżającym się weekendzie, wszystko, absolutnie wszystko jest energią, jest wibrującymi atomami o różnej częstotliwości. 

Myśląc o czymś, zagęszczasz energię, a następnie powodujesz jej materializacje. Uświadom to sobie, bowiem gdy będziesz gotowy przyjąć tą informację, to wszystko stanie się możliwe.

Nie jesteś tu po to, by utrzymać się przy życiu, życie jest wielkim darem, przygodą, którą powinieneś wyrazić duszą, ciałem i umysłem, za pomocą swoich zdolności i talentów. 

Ale jak to zrobić zapytasz? 

Logicznie - odpowiem, podejdź do sprawy naukowo.

Jeżeli światem rządzi myśl, to stwórz na nowo nawyk i zagęść energię właściwie.

Wychowano nas w biedzie, mentalnej, emocjonalnej oraz fizycznej, i teraz musisz stworzyć nowy nawyk, a mianowicie nawyk obfitości, materialnej, umysłowej, duchowej, musisz zmienić wibracje.

Twój umysł wybiera biedę lub bogactwo, myślisz o biedzie - przyjdzie bieda, myślisz o bogactwie - przyjdzie bogactwo, w jednym i drugim przypadku pojawią się odpowiedni ludzie oraz odpowiednie okoliczności.

Abstrakcyjne jest to, że myśli nie dostrzegasz, że myśl nie jest materialna, a jednak doświadczasz jej istnienia, bowiem myśl rządzi światem!!!

Każdą rzecz, którą widzisz w tym świecie jest materialną manifestacją MYŚLI!!! Wszystko ktoś kiedyś najpierw wymyślił.

ŻYJESZ W ŚWIECIE POWSTAŁYM Z MYŚLI!!!

Uświadom sobie tę prawdę, to TY jesteś myślicielem niosącym idee plany, to TY wszystko tworzysz własnymi rękami, wprzódy tworząc to w swoim umyśle, zatem zważ na to, o czym myślisz.

Twoje życie, praca, partner/partnerka, sytuacja finansowa w której się znajdujesz są wiernym odbiciem tego, o czym myślisz.

Wszystko w tym świecie powołujesz do życia myślą!!!

Masz w sobie nieograniczoną i niewyczerpalną moc twórczą. Jest to największe odkrycie, którego możesz dokonać, bowiem zrozumiesz wówczas, iż tylko TY czynisz swoje życie takim, jakie chcesz.

Wszystkiego jest pod dostatkiem, czerpiesz z nieskończonego źródła, więc nie musisz się obawiać, że weźmiesz za dużo.


Wiedza o tym jest bogactwem, a jeżeli ją sobie uświadomisz, spowodujesz w swym życiu obfitość, czego z całego serca Ci życzę.

Dzięki Wielkie za przeczytanie

Kochani wielkimi krokami zbliża się wiosenny "Tydzień z Naturą" :-)
Termin 30 kwiecień do 7 maj 2017 :-)
Chętnych proszę o jak najszybszy kontakt :-)
Wszystkie informacje tutaj

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz